Výletní restaurace a penzion Tisová u Nejdku

Informace o nás

Poloha v 762 m.nadmořské výšky nám poskytuje při posezení na venkovní terase i přímo z restaurace je možné shlédnout jižní část Krušných hor a Slavkovský les s rozhlednou na Krásenském Vrchu, část Karlových Varů i špičky paneláků Sokolova na sídlišti Michal, při dobré viditelnosti lze vidět rozhledna Dyleň u Chebu.
 

Typ na výlet : Rozhledna Paind na Tisovském vrchu,  2Km od restaurace po žluté turistické značce. Parkování nejlépe u penzionu zdarma!!!

Naše Historie

Výletní restauraci a Penzion Kukačka byla postavena a zprovozněna v roce 1899,  dva roky po stavbě rozhledny Pajndl (Paindl) Tisovský vrch,  železniční trať z Karlových Varů do Potůčku tzv.Krušnohorský semering míjí restauraci a zastávka Tisová u Nejdku je pouhých 20m od vchodu do restaurace. Podnik jsme jako firma Karel Vít a syn zakoupily v roce 1992. v roce 1994 byla celá budova zrekonstruována do nešní podoby.

AKCE PRO turistické a sportovní skupiny , kluby, sdružení.

naše maximální kapacita je 20lůžek při využití pokud možno celé ubytovací kapacity

15 - 25% sleva na ubytování a služby. Kontaktujte Nás emailem a vyžádejte si cenovou nabýdku.

pořádáme sportovní soustředění, ozdravné pobyty, relaxační ,  víkendové nebo týdenní pro dospělé i  dětí již od 6ti let.

zajištujeme celodenní stravování, pitný režim, umíme zajistit  opékání vuřtů, grilování,zajistíme jídlo na trase, a jiné služby

 

 možností zajištění doprovodných instruktorů (zdravotník)

Kontakt

Restaurant - Penzion - Kukačka

kukacka@senior.cz

Tisová 82
Nejdek 362 21

+420 777 343 440
+420 353 925 701

Skype: kukackanejdek

Vyhledávání

Typ na výlet

Typ na výlet : Rozhledna Paind na Tisovském vrchu,  2Km od restaurace po žluté turistické značce. Parkování nejlépe u penzionu zdarma!!!

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode